Wierszyk nr 1Wierszyk nr 2
8 Marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny. Wszyscy chcą Ci złożyć życzenia, zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech dla Ciebie słońce świeci. Niech Ci czas radośnie leci. Dla najsympatyczniejszej kobiety pod słońcem... Jaki, moja Pani lubi kwiat? Podaruję go Tobie. Ile Pani ma lat? Zachowam to sobie. Jak to robisz, że rączka taka piękna? Że buźka uroczo niedomknięta. Jak to robisz, żeś jak lalka z saskiej porcelany? I nie ma kominiarczyka przy Tobie? Podaruj swe usta kochana, a zostanę z Tobą do rana!
Wierszyk nr 3Wierszyk nr 4
Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć Ci życzenia: wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy Twej gościł tak samo często, jak w tym dniu. Bądź zawsze szczęśliwa, złym losom nieznana, uprzejma, czuła, tkliwa, przez wszystkich kochana.  Z okazji tego szczególnego dnia chciałbym Ci życzyć wszystkiego najlepszego: spełnienia wszystkich marzeń zarówno tych malutkich, jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.
Wierszyk nr 5 
Kobiety to piękne nastroje i duże życiowe wyboje. Matki Polki, Matki Królów, większa Pani - więcej bólu. Ja kocham kobiety skromne, inteligentne i rozsądne, taką kobietą jesteś TY, co spełnia wszystkie moje sny!