Wierszyk nr 1Wierszyk nr 2

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego życzy ...

Gdy opłatek bielusieńki weźmiesz w swoje dłonie, wspomnij w wieczór uroczysty, jedną chwilę o mnie. Chociaż jestem dziś od Ciebie kilometrów wiele, tym opłatkiem w myślach też się z Tobą dzielę.

Wierszyk nr 3Wierszyk nr 4

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie, Święty Mikołaj przybędzie do Ciebie. Powspominacie dawne czasy, popróbujecie świąteczne frykasy. A potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw - wróci za rok. Wesołych Świąt!

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, niech Cię aniołek ode mnie uściśnie. Na wigilijnym stole opłatek położy, i w moim imieniu życzenia złoży by zbliżające się Święta Bożego Narodzenia przyniosły radość z tego, co jest, nadzieję na to, co przed nami, uśmiech i pogodę ducha na każdy dzień nadchodzącego Nowego Roku.

Wierszyk nr 5Wierszyk nr 6

Ile Piechna strzelił bramek, tyle życzę Ci kochanek. Ile trybun Rasiak zwiedzał, tyle wódki oraz śledzia. Ile Żuraw dał radości Ty miej tyle w domu gości. A ile Listkiewicz narobił kłopotów tyle zdrowia, szczęścia w Nowym Roku!

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy ...

Wierszyk nr 7Wierszyk nr 8

Jak obyczaj stary każe, według ojców naszych wiary. Pragnę złożyć Ci życzenia, w dniu Bożego Narodzenia. Niech gwiazdka betlejemska, Która świeci o zmroku doprowadzi Cię do szczęścia, w nadchodzącym Nowym Roku.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia pragnę Ci złożyć życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, wspólnego kolędowania i serdecznego dzielenia się opłatkiem.

Wierszyk nr 9Wierszyk nr 10

Na Wigilię, na Święta, na Rok Nowy życzenia szczęścia znów nad światem mkną. Niech moc truchleje, a nadziei płomyk niechaj ogrzeje ciepłem swym Wasz dom. Jak sople lodu niech topnieją zawiści. Sercom zmęczonym słów tak mało trzeba... Tak wiele życzeń może ziścić ta noc, w której księżyc świeci bochnem chleba...

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składa...

Wierszyk nr 11 

Niech się spełnią świąteczne życzenia te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku, tego życzę w Nowym Roku.