Przeczytaj uważnie! To zajmie chwilkę

Czytając warunki dowozu unikniesz nieporozumień.

  1. Zamówienie jest realizowane po dokonaniu płatności przy wykorzystaniu jednej z akceptowanych form płatności. W przypadku przelewu tradycyjnego zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Ze względu na dużą ilość zamówień nie gwarantujemy dostawy w wybranym przedziale czasowym w święta takie jak: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki oraz Dzień Babci, ale dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło na czas.
  3. Jeżeli chcą Państwo, aby kwiaty zostały dostarczone w dniu składania zamówienia, zamówienie musi zostać złożone i opłacone minimum do 2 godzin przed planowanym dowozem.
  4. Nie ponosimy kosztów nie doręczenia przesyłki z winy odbiorcy lub zamawiającego, w przypadkach takich jak: błędny adres, nieobecność odbiorcy, brak kontaktu telefonicznego z odbiorcą i zamawiającym, odmowa przyjęcia przesyłki przez odbiorcę. Podejmujemy dwie próby dostarczenia przesyłki. Kolejne próby mogą być dodatkowo płatne.
  5. Dostarczane kompozycje z przyczyn naturalnych mogą nieznacznie różnić sie od prezentowanych na zdjęciach.
  6. Dokładne godziny dostaw gwarantowane są podczas realizacji zamówień na ślub i pogrzeb.
  7. Zamówienia na wieńce i wiązanki pogrzebowe należy składać z jednodniowym wyprzedzeniem.
  8. Zamówienia do szpitali, hoteli, dużych firm doręczane są do recepcji lub sekretariatu.
  9. Nie dowozimy samych upominków. Upominki są tylko i wyłącznie dodatkiem do zakupionej kompozycji kwiatowej.