Kurier dostarczający kwiatyDostawa kwiatów jest dla nas priorytetem od początku istnienia kwiaciarni.
Najwięcej radości sprawia nam doręczanie kwiatów jako symbol miłości, przyjaźni, sympatii, lecz jesteśmy także przygotowani na smutne okoliczności.
Twoja przesyłka kwiatowa zostanie doręczona pod wskazany przez Ciebie adres w wybranym przedziale czasowym.

Dostarczamy wszelkiego rodzaju kwiaty na terenie miasta Suwałki i okolic.


Godziny dowozu kwiatów

Realizujemy zamówienia z dostawą kwiatów 7 dni w tygodniu (z wyjątkiem dni świątecznych) w godzinach pracy kwiaciarni oraz do 2 godzin po zamknięciu kwiaciarni. Zamówienia internetowe realizuje kwiaciarnia z ul. Patli 5. Zobacz godziny otwarcia kwiaciarni.

Złożenie zamówienia z dowozem na dziś za pośrednictwem strony internetowej jest możliwe tylko do 2 godzin przez zamknięciem kwiaciarni. Jeśli nie zdążyłeś złożyć zamówienia na dziś poprzez stronę internetową bo pozostało mniej niż 2 godziny do zamknięcia kwiaciarni skontaktuj się z nami telefonicznie zobaczymy czy jesteśmy w stanie pomóc.


Cennik dowozu kwiatów:

Warianty dowozuCena
1 Odbiór osobisty 0zł
2 W mieście Suwałki 20zł
3 Poza miastem do 10km 30zł
4 Poza miastem do 20km 40zł
5 Poza miastem do 30km 50zł
6 Poza miastem powyżej 30km do negocjacji
(e-mail lub telefon)

Dlaczego dowóz u nas jest płatny?

Pewnie zastanawialiście się dlaczego mamy płatny dowóz, a wiele sieci kwiatowych oferuje go za darmo. Odpowiedz jest prosta. Sieci kwiatowe są jedynie pośrednikami, a zamówienie i tak trafia do lokalnej kwiaciarni, która odliczy za niego odpowiednią kwotę. Tym samym automatycznie kompozycja zostaje pomniejszona o kilka kwiatów.
My doliczamy za dowóz ale przygotowujemy kompozycje dokładnie za taką cenę za jaką płacisz.


Obszar dowozu kwiatów:

Nie zmieściłeś się w obszarze? Nic nie szkodzi. Skontaktuj się z nami. Zobaczymy czy jesteśmy w stanie dostarczyć kwiaty do Twojego odbiorcy.